Image Alt

Apie mane

  /  Apie mane

Labas! Aš vardu
Roma

Esu R Luz Photography ženklo įkūreja, „užtaisius“ fotoaparatą medžioju gražiausias emocijas, Jūsų šypsenas! Čia šiek tiek papasakosiu apie save.

Mano širdis priklauso švelniai natūraliai šviesai, auksinei vakaro saulei ir gyvoms emocijoms! Veiksmas, jausmai, šypsenos, prisilietimai, detalės ir svarbiausia meilė! Laimingiausia jaučiuosi fotografuodama būtent meilę auksinio vakaro spinduliuose.

Visuomet labai žavėjausi žmonėmis, kurie šiek tiek kitokie, labiau laisvi, atsipūtę ir nebijantys pakvailiot. Kurie nebijo priimti neįprastų sprendimų ir visiškai nerūpi aplinkinių reakcijos, nes jie myli save ir nevaržo savęs jokiais visuomenės nustatytais "normos rėmais". Kurie myli gyvenimą! Myli save tokius, kokie yra ir nesislepia po netikromis šypsenomis, instagramo filtrais, nes nebijo savęs tikro ir todėl geba džiaugtis gyvenimu visu 100%.

Labai džiaugiuosi, kad fotografija suveda su mielais ir ypatingais žmonėmis. Malonu jausti, kai tavimi pasitiki, kai nesivaržo, nebijo iš savęs pasijuokti ir tuomet gauni toookią didelę laisvę kūrybai ir kaifuoji nuo viso to... Nuo jūsų šypsenų, juoko, to pašėlusio kvailiojimo! Įkvepiate mane!

Jeigu nori linksmų kadrų, bet manai neišdrįsi atsipalaiduoti, jeigu manai, kad tavyje tūno mažas pašėlęs vaikas, bet jam reikia pagalbos atsiskleisti - parašyk man! Svarbiausia Jūsų noras, o atsipalaiduoti ir pasinerti į linksmybes aš padėsiu!

Mylėkit save ir vienas kitą, mylėkit gyvenimą visa širdimi! Pačios gražiausios akys yra tos, kuriose spindi meilė ♡

Close
Kategorijos