Image Alt

R Luz Photography

  /  Nėštukės fotosesija   /  Apie nėštukės fotosesiją

Nėštumas, tai ypatingas laikas gyvenime!

Šis laikotarpis neabejotinai teikia džiaugsmą ir leidžia jaustis nepaprastoms. Nėštukės man asmeniškai visos labai gražios! Jos tarsi spindi! Plaukai, oda, akys…

Džiaugsmingas žvilgsnis karts nuo karto persipina su rūpestingu, lūpos bent truputėlį nejučiomis šypsosi, o rankos tarsi nekantraudamos glausti naują gyvybę nuolatos “budi” arčiausiai pilvelio. Šis laikotarpis parodo, kokia moteris gali būti stipri, pasiaukojanti, be galo stipriai mylinti ir nuostabiai graži.

Patarimai planuojančioms nėštukės fotosesiją:

  • Aprangą rinkitės tokią, kuri patogi, nevaržo judesių ir svarbiausia – nepaslepia Jūsų pilvuko! Tai labai gražus, jautrus gyvenimo laikotarpis, todėl visada rekomenduoju aprangai rinktis natūralius, švelnius, šviesius, pastelinius atspalvius. Dažnu atveju nėštukės fotosesija vyksta R Luz studijoje, kurioje kuriama jauki namų aplinka, todėl ir apranga tinkamiausia paprasta, bet tvarkinga ir patogi. Nesu pompastikos, didelių suknelių ar raukinukų gerbėja. Minkštas storų siūlų megztinis su džinsais ar Jūsų pasirinkta mylima suknelė man atrodo kur kas gražiau. Fotosesijai dėvėkite kūno spalvos, besiūlius apatinius drabužius.
  • Ši fotosesija tik vienam? Tikrai ne! Labai gražu, kuomet fotosesijoje dalyvauja būsimas tėtis ir/ar vyresnis brolis/sesė. Tiesa, jeigu tėtis dalyvauti fotosesijoje nelabai nori – neverskite to daryti. Kitu atveju fotosesijos metu pilnai neatsipalaiduosite ir jausite įtampą.
  • Kada geriausia fotografuotis nėštukei? Kai apvalus pilvelis pakankamai matomas, bet dar nėra sunku judėti. 28-30 savaitės yra geriausias tokiai fotosesijai. Pilvelis jau būna gražiai išryškėjęs, o nėštukė dar jaučiasi ganėtinai žvali ir neapsunkusi. Žinoma, būna įvairių atvejų, tad svarbiausia, kad fotosesijos metu jaustumėtės patogiai.
  • Idėjos kadrams. Visada galite pasigalvoti ar internete pasieškoti idėjų kadrams ir jais pasidalinti su manimi – įgyvendinsime! Į fotosesiją galite pasiimti vaiko batukus, žaislą, echoskopo nuotrauką ar net balioną – viską panaudosime.

Linkiu Jums gražaus laukimo laikotarpio! O jeigu norite drauge sukurti gražių kadrų – susirašykime!

Close
Kategorijos