Image Alt

R Luz Photography

  /  Asmeninė fotosesija   /  Asmeninė fotosesija – graži dovana sau!

Kai Aurelija parašė dėl asmeninės fotosesijos, pripažinsiu, šiek tiek nustebau. Esu turėjusi asmeninių fotosesijų, bet labai seniai ir labai nedaug. Tai ganėtinai nepopuliarus pasirinkimas, bet kodėl??

Esame įpratę, kad fotosesijai reikalinga kokia nors proga ir į tai turi būti įtraukta daugiau žmonių – kalėdinės, mažylio laukimo ar šeimos pagausėjimo fotosesijos, šeimų privačios šventės. Bet fotosesija tik sau??

Taip, progą turėjome ir nepaprastą – 30 gimtadienis! Nuostabus amžius, kuomet esi dar jaunas, bet nepėsčias ir su patirtimi!  Aurelija fotosesiją pasidovanojo sau ♡ Apsivilko gražią suknelę, pasidarė makiažą, pasigarbanojo plaukus ir leidosi į įdomią naują patirtį, kurios rezultatu galės džiaugtis labai ilgai. Prasitarė, kad fotosesijos prieš tai nebuvo turėjusi, bet pozavo taip, kad ojojoj.. Privertė ne kartą mane sudvejoti argi tikrai neturėjusi?? Niekas neblaškė, nestebėjo, tad atsipalaiduoti pavyko visu 100% ir drauge sukūrėme be galo daug gražių kadrų.

Man ši elegantiška, jauna ir nuostabiai graži moteris yra tikrų tikriausias pavyzdys ir įkvėpimas! Ir aš tikrai taip norėsiu atšvęsti savo 30-tą gimtadienį!

Mylėkime kitus, bet niekada niekada nepamirškite palepinti ir savęs ❤

Close
Kategorijos