Image Alt

R Luz Photography

  /  Vestuvės   /  Fotosesija ant piliakalnio? Taip!

Lietuvos gamta nuostabi!

Ir tikrai nereikia wow įspūdžiui ieškoti ištaigingų dvarų ar jų menių. Nuostabios vietos visai greta mūsų! Te reikia sustoti ir atidžiau apsidairyti.

Šiais metais taip pat galima sakyti “atradau” piliakalnius! Kokie nuostabūs vaizdai dažnai nuo jų atsiveria. O jais juk nusagstyta visa Lietuva!

Tiesa, piliakalnis piliakalniui nelygu. Pvz. teko lankytis Kaune esančiame Jiesios piliakalnyje, kuriame įspūdingi ilgi laipteliai, tačiau užlipti į patį viršų mano akimis neverta, na bent fotografine prasme. Sekantis piliakalnis, kuriame turėjau fotosesiją, tai Prelomčiškės, nuo kurio atsiveria gražūs vaizdai į Dusios ežerą, bet saulė “pakoregavo” taip, kad teko suktis fotografavimui į visai kitą pusę, kuriame matosi ne ežeras, bet kelias. Ar nusiminėm? Tikrai ne!

O kur dar nuostabus Pyplių piliakalnis visai netoli Kačerginės! Akylesni ko gero pastebėjo, kad toje pusėje lankausi labai dažnai. Gražesnio miško, nei Kačerginėje nesu mačius, o ir šis piliakalnis bent kol kas – mano favoritas! Su ateinančiomis vestuvėmis aplankysiu dar ne vieną piliakalnį įvairiose vietovėse, tad pažadu – bus daug nuostabių vaizdų!

Close
Kategorijos