Image Alt

R Luz Photography

  /  Asmeninė fotosesija   /  Fotosesija įvyko! Kodėl nuotraukų reikės tiek laukti?

ATRINKIMAS

Per valandos fotosesiją padarau ~1000 kadrų, pastaruoju metu nuo 800 iki 1600. Sakysit KAIP? Labai paprastai ir nejuntamai! Myliu reportažinę fotografiją, veiksmą, natūralias emocijas, tad padarau ypatingai daug kadrų, nes veiksme pagauti žmogų gražiai ir techniškai tvarkingai – sudėtinga. Įsivaizduokite, fotografuoju Jus einančius, žiūrite vienas į kitą, į tolimą horizontą, nusijuokiate, pasitaisote plaukus. Netgi kai stovite, kuriame judesį rankomis, žvilgsniu – niekada iki galo statiškai. Einančių padarau 40 foto iš kurių geri 2-5. Atrinkdama kadrus palieku tuos, kuriuos gaila trinti. Ištrinu visus nepavykusius. Taip lieka ~200 – 350 kadrų.

SPALVINIS REDAGAVIMAS

Atrinktiems kadrams atlieku spalvinį koregavimą Lightroom programa. Šis procesas trunka ilgiausiai. Sureguliuojamos, parenkamos tinkamos spalvos ir taip su kiekvienu kadru. Žinoma naudojama funkcija, kurią pavadinkime copy paste t.y. suderinamos spalvos viename kadre ir ta pati gama “uždedama” automatiškai kitom nuotraukom, tačiau vos pasikeitus aplinkai, šešėliams, paėjus arčiau/toliau šviesos šaltinio, apniukus ar išlindus saulei – spalvas/šešėlius vėl reguliuojame iš naujo. Šia programa redaguoju spalvas ir apkerpu.

ATSIRENKATE JŪS

Visiems fotosesijų tipams, išskyrus vestuves, duodu galimybę atsirinkti pačius gražiausius kadrus savarankiškai. Išsiunčiu spalviškai koreguotų kadrų galeriją, kurią galite peržiūrėti kompiuteriu arba telefonu ir sudėti ant labiausiai patikusių kadrų „širdeles“.

GALUTINĖ KOREKCIJA

Čia prisijungia visiems gerai žinomas Photoshop! Juo dar šiek tiek tvarkau spalvas, taip pat trinu nereikalingas detales, siūles, šiukšles, tvarkau odą – ši dalis ne mažiau svarbi.

 

VISI žingsniai yra privalomi ir niekuomet nepraleidžiami, nors dažnai sulaukiu prašymų jau po spalvinio redagavimo atiduoti kadrus. Tai būtų tas pats, lyg restorane gauti virtas bulves be druskos – nei vienas save gerbiantis šefas, kuris taip kruopščiai kūrė tą savo ypatingą receptą, to niekuomet neleistų.

 

Šiek tiek kantrybės ir galėsite džiaugtis gražiu, pilnai išdirbtu rezultatu!

Close
Kategorijos