Image Alt

R Luz Photography

  /  Asmeninė fotosesija   /  Fotosesijos eiga. Kaip vyksta?

Šiek tiek Jums papasakosiu, koks mano darbo stilius, kaip “vedu” fotosesijas.

Prieš kiekvieną fotosesiją visuomet ruošiuosi, ieškau įkvėpimo ir minčių kitų kolegų nuostabiuose darbuose, daugiausia Pintereste ir labiausiai patikusius kadrus netgi turiu visuomet su savimi telefone. Fotosesijos eigoje kartais išsitraukiu pasižiūrėti ką dar turiu išsisaugojusi, kokias idėjas noriu išpildyti, bet būna ir taip, kad fotosesijos laikas prabėga itin greitai, einasi “lyg per sviestą”, žmonės turi savo idėjų, tuomet būna į telefoną neužmetu akies nei idėjoms nei valandoms sužiūrėti.

Fotosesijos pradžioje taip pat papasakoju kelias mini taisykles, kelis patarimus, kaip geriau daryti ir kaip geriau nedaryti. Patarimai skiriasi priklausomai nuo fotosesijos vietos. Pavyzdžiui, jeigu fotografuojame patalpoje ir turime ribotą apšvietimą (pvz. tamsi diena) paprašau, kad stengtųsi stipriai nenusukti veido nuo langų.

Svarbiausias dalykas – fotosesijos metu stengiuosi sukurti Jums jaukią aplinką visu 100%, kad kuo greičiau atsipalaiduotumėt. Daug kalbamės ir juokiamės – visada noriu Jus pažinti ir susidraugauti. Kaip viena fotografė pasakius – nuotraukose Jus pateikiu tokius, kokius aš matau. Kadangi visi esame skirtingi, fotosesijos niekada nebūna identiškai vienodos ir rezultatai visuomet skiriasi. Kas tinka vienam – nereiškia, kad tiks ir kitam. Kažkam patinka statinės, rimtesnės nuotraukos, o kitas mielai sutinka apsikabint medį ir pasiklausyt vėjo šnabždėjimo. Kažkas yra visiškas miesto žmogus, o kažkas beprotiškai myli gamtą. Pripažinsiu, visada geriausią ryšį atrandu su tais, kuriems vėjo taršomi plaukai suteikia džiaugsmą ir kurie nebijo pasijuokti iš savęs.

Nuotraukose labiausiai myliu veiksmą, todėl fotosesijos metu pradžioje padarius įprastų kadrų, kai labiau prie manęs priprantate, imame kurti kažką įdomesnio. Bėgame, skiname gėles, juokiamės, pučiame muilo burbulus ar tiesiog šokame miško apsuptyje! Kuo žmonės atviresni, kuo labiau prisileidžia – tuo linksmesnių kadrų sukuriame!

Tokia jau aš esu, įsimylėjusi režisuotą reportažą ir Jūsų šypsenas ❤

Close
Kategorijos