Image Alt

R Luz Photography

  /  Asmeninė fotosesija   /  Kadrai su šypsenomis? Netramdykit savo emocijų!

Pokalbio metu ar fotosesijos eigoje dažnai žmonėms primenu, kad nebandytų tramdyt savo emocijų! Būtent jos padaro kadrus gyvus ir dėl tokių kadrų dauguma ateinate pas mane. Bet jeigu nepasiduosite akimirkai, bijosite nusišypsoti, tai tokių kadrų ir nebus, argi ne taip?

Visada stengiuosi sukurti Jums jaukią, malonią ir linksmą atmosferą. Vieni greičiau atsipalaiduoja – kiti lėčiau, vieni labiau įsijaučia – kiti matosi nuolat save vis pristabdo dėl kažkokių priežasčių. Bandau suprasti kokios tos priežastys, kokie tie mitai, noriu juos paneigti, sugriauti, pralaužti ledus.

Ar iš karto atsipalaiduojate ar tam Jums reikia laiko – tikrai nesvarbu!  Svarbiausia, kad fotosesijos metu visokie velniai, kipšiukai, kompleksai ar dar bala žinos kas, nekvaršintų Jums galvos ir tada aš prižadu, kad bus labai labai gerai! Fotosesija tikrai kur kas lengviau prabėga Jums, kuomet nereikia nuolat galvoti ar geru kampu atsistojai, ar žandai ne per dideli ar šukuosena dar gerai atrodo.

Pasiduokite akimirkai, 100% mėgaukitės procesu, džiaukitės vienas kito (ar tik savo) draugija, nesustinkite vietoje, šokite, žaiskite, kvailiokite ir svarbiausia tvirtai žinokite – Jūs atrodote stulbinančiai! O aš padarysiu savo darbą ir “sugaudysiu” gražiausius momentus.

P.S. be viso to, kai kažkas sujuokina, bet žmogus bando nesusijuokt ir stipriai suspaudžia lūpas, jas pradeda kraipyti, keistai įtempia veidą, skruostus – na, atrodo tikrai keistai. Tikrai žinote apie ką aš. O šypsena NIEKADA neatrodys keistai ar blogai ♡

Close
Kategorijos