Image Alt

R Luz Photography

  /  Vestuvės   /  Kadrų atrinkimo vargai, o gal džiaugsmai?

Kaip puikiai suprantu tuos žmones, kuriems sunkiai sekasi atsirinkti gražiausius kadrus, kai niekaip neina sutilpti į nutartą skaičių. Ir aš tarp tokių… Iš visų etapų, man šis ko gero labiausiai nepatinka.

Kai tenka atrinkinėt vestuvių kadrus, tai ojojoj… Ir tas fainas ir anas fainas, “na kaip gi šito nepaliksi” ir taip prie kiekvieno kadro “tūpinėju” ir tariuosi su savimi. Įsivaizduokit, parsivežu iš vestuvių 2500 – 4000 kadrų ir kiekvieną peržiūrėt, įvertint reikia – vertas ar nevertas likti šiam pasauly.

Žinoma, tikrai ne visi jau ten iki vieno būna tobuli kadrai, oj toli gražu ne 🙂 Kadangi labiausiai myliu nuotraukas veiksme, o veiksmą gražų pagauti tikrai nelengva, tenka daug kadrų to veiksmo “pripleškinti”, kad galiausiai išrinktum kelis tuos jau pačius pačiausius kadrus.

Širdis neleidžia niekada ištrinti kadrų, kuriuose pagautos Jūsų nuoširdžios šypsenos! O jeigu dar tam kadre pagauti visiškai netikėti, Jūsų suimprovizuoti “pakvailiojimai”! Absoliuti mano silpnybė ♡ Gali būti tas pats kampas, ta pati viena, bet ta emocija man VISKAS.

Kuo daugiau Jūsų šypsenų, juoko, daugiau veiksmo, pakvailiojimų – tuo mažiau šansų, kad tilpsiu į sutartą kadrų skaičių. Tada žinoma ir atiduodu daugiau ♡ Dėl jų daugiau dirbu, bet verta dėl mielų užfiksuotų akimirkų!

Close
Kategorijos