Image Alt

R Luz Photography

  /  Asmeninė fotosesija   /  Kaip pozuoti nuotraukom?

Fotosesijų metu stengiuosi sukurti visiškai laisvą, jaukią, malonią ir svarbiausia linksmą atmosferą, kad tik kuo labiau atsipalaiduotumėt, kad kuo daugiau šypsenų būtų!

Šiandien dalinuosi patarimais, kaip fotosesijos metu labiau pasitikėti savimi ir pozuoti taip, lyg tai darytumėte nebe pirmą kartą.

1) Įjunkite savo fantaziją! Žinot kas man padėjo visiškai įsijausti į fotosesiją? Ogi graži daina galvoje. Miškas, saulėlydis, paukščių čiulbėjimas – visa aplinka man padėjo į tai įsijausti dar labiau. “Landon Pigg – Falling In Love At A Coffee Shop” ši daina skambėjo mano galvoje ir nejučiomis ėmiau šokti ant samanų kilimo! Taip pat įsivaizduokite, jog kažkas filmuoja filmą apie Jus, apie Jūsų meilę. Dainuokite mintimis ir įsivaizduokite, kad filmuojatės tos dainos klipe. Gal skamba juokingai, bet patikėkite – tikrai padeda. Studijoje visada paleidžiu muziką, kad galėtumėte labiau atsipalaiduoti, o gamtoje/mieste teks įjungti fantaziją.

2) Darykite viską, kas tik šauna į galvą! Bendraukite, juokitės, bučiuokitės, apsikabinkite, sugriebkite Ją ir apsukite, pradėkite žaisti gaudynes ar kutentis! Nevaržykite savęs! Viskas leidžiama fotosesijos metu!

3) Stenkitės visada judėti – taip gausime natūralesnius kadrus, nei bandydami sustingti ala veiksme. Net jeigu sustojote apsikabinimui – linguokite kartu ❣ Judėkite judėkite judėkite – taip, fotosesija gali padėti sudeginti kalorijų!

4) Nesistenkite atrodyti dirbtinai tobulai ir žinokite, kad esate ir taip nuostabūs.

5) NEBIJOKITE IŠ SAVĘS PASIJUOKTI! Nebijokite atrodyti juokingai, keistai – negalvokite apie tai apskritai! Supraskite, Jūs patys gražiausi būdami savimi. Nereikia vaidinti super modelių, divos nuo žurnalo viršelio, jeigu širdyje esate žaismingas ir mielas žmogus. Tai labai labai dažna klaida. Patikėkite, fotografas tikrai ištrins ir niekam nerodys kadrų, kuriuose atrodote kvailai, o tokių kadrų veiksme būna tikrai daug ir tai natūralu. Jūs šokate, o aš pvz. šokio padarau 40 kadrų iš kurių lieka tik du patys pačiausi, patys geriausi – ir tai visiškai normalu. Nelaikykite savęs rėmuose, kompleksų pančiuose, nes patikėkite, Jūs tikrai gražūs tokie, kokie esate, o visas tas dirbtinumas ir vaidyba matosi nuotraukose.

6) Jeigu manote, jog Jums vis tiek tikrai nepavyks atsipalaiduoti, bet labai norite natūralių kadrų – sugalvokite veiklos! Ką galėtumėte nuveikti fotosesijos metu drauge? Pasidaryti arbatos, iškepti pyragą, groti gitara, šokti, dainuoti, skinti laukų gėles ir pinti vainikus, pūsti muilo burbulus, spalvotomis kreidelėmis piešti ant asfalto, valgyti ledus, picą, žaisti vienas kito plaukų sruogomis, tapyti ant drobės (ir šiek tiek ant vienas kito nosių), žaisti su savo augintiniu ir dar daug daug visko galime sugalvoti! Užsiėmimas padės Jums labiau atsipalaiduoti ir pamiršti, kad Jus apskritai kažkas fotografuoja. O ir man labai labai malonu gaudyti reportažą ❤ Šis patarimas labai tinka su vaikais.

Kas jau kas, bet vaikai yra geriausi nesuvaidintų kadrų su nuoširdžiomis emocijomis ekspertai tad imkite pavyzdį iš jų! Žaiskite, šėliokite, darykite tai ką tuo momentu norite, net jeigu tas noras tiesiog imti ir išeiti iš fotografavimo vietos. Atsipūsite ir vėl grįšite. Išmokime džiaugtis mažais dalykais.

Tikiuosi mano patarimai Jums bus naudingi!

Close
Kategorijos