Image Alt

R Luz Photography

  /  Asmeninė fotosesija   /  Kodėl svarbu pasirinkti Jums tinkamą fotografą?

Jau esu minėjusi, kaip svarbu atrasti fotografą su kuriuo Jūsų požiūriai sutampa. Tik tada fotosesija einasi “kaip iš pypkės”, būna super smagu, o ir rezultatas džiugina abi puses. Taip, nepakanka to, kad tik viena pusė patenkinta.. O būta visko.

Didžiausia daugumos daroma klaida, kad pagrindiniu kriterijumi pasirenkama kaina. Ai, kaina tinka, fotiką matau turit, nu tai bus ok. Nesigilina nei į darbų stilistiką, nei į fotografo požiūrį, skleidžiamą žinutę, niekas nesvarbu, o tada nutinka nesusipratimų.. Nebūna smagu nei kūrėjui, nei Jums.

Nupasakosiu kiek vaizdžiau. Fotosesijos metu nebendradarbiauja, raukosi paprašomi nusišypsoti ar stipriau apsikabinti ir pan. “Nenoriu atrodyti išsiviepus” – taip, esu išgirdusi tokį “pageidavimą”, nors mano taip kruopščiai kuriamoje galerijoje koks 80% nuotraukų vien šypsenos, kurias taip dievinu ❤ Ir nekalbu vien apie lūpų šypseną, šypsotis galima ir akimis! O kas nutinka, kai paprašomi nesutinka? Tarp mūsų atsiranda nejaukumas – pasijunti lyg paukštis pakirptais sparnais. Įsivaizduokim, keramikos kūrėjas, kuriam duotas puodų žiedimo aparatas, o vietoje tinkamo molio – juoda žemė ir vanduo. Užsakovo noras – deimantinio kietumo ir blizgumo lėkštė vaisiams. Va taip kartais tenka pasijusti ir man.

Suprantu, kad mes visi labai skirtingi ir tai žavu! Nenorite šypsotis – na ir puiku! Nenorite glausčiau apsikabinti, pakvailioti? Super! Ieškokite fotografo, kuris atitiks Jūsų standartus, o tada ir darbo eiga eisis labai smagiai, ir rezultatai Jus džiugins ❤ Ieškokite to, kuriuo pasitikite 100%.

Jeigu Jums patinka R Luz Photography darbai, bet galvojate, jog taip pozuoti nemokėsite – ateikite! Svarbiausia Jūsų noras, o “ištraukti” Jūsų šypsenas – tai jau mano darbas! ❤

.

Close
Kategorijos