Image Alt

R Luz Photography

  /  Vestuvės   /  Kur fotografuotis per vestuvių fotosesiją? Kaip išsirinkti vietas?

Kai jau žinoma ceremonijos vieta ir kur vyks vakaro dalis, pradedame žiūrėti į vestuvių dienos maršrutą. Dairomės, kur labai toli nenuklystant galime sustoti kadrams. Žinoma, būna taip, kad jaunieji jau turi savo pasirinktas vietas ir dėl norimos, svarbios vietos pasiryžta pavažiuoti gerokai toliau. Esame važiavę iš ceremonijos Šiauliuose į fotosesiją Klaipėdoje 🙂 

Mūsų patarimai planuojant fotosesijai vietas:

⭐ Stenkitės neplanuoti fotosesijos lauke pietų metu (10:00-14:00). Intensyvi saulė “meta” juokingus aštrius šešėlius ant veido, “degina” dangų ir t.t. Kuo toliau nuo pietų laiko – tuo saulė švelnesnė ir palankesnė. Jeigu kitaip suplanuoti nepavyksta, ieškokite fotosesijai vietų patalpoje ar bet kurioje kitoje vietoje, kurioje bus šešėliai ir galėsite “pasislėpti” pvz. ten, kur aukšti medžiai, pastatų pastogės.

⭐ Pasirinkite dvi pagrindines fotosesijos vietas ir trečią “atsarginę”, jeigu spėsite į laike ir turėsite pakankamai energijos;

⭐ Viso jaunųjų fotosesijai rekomenduojame skirti 2 valandas ir + laikas pervažiavimui iš vienos vietos į kitą vietą. Patikėkite, per 2 valandas sukuriame tikrai daug nuostabių kadrų, o ir Jūs nebūsite pervargę per tiek laiko.

⭐ Planuodami vietas, visada tarkitės su fotografu ar jos iš tiesų tinkamos ir kiek galime skirti ten laiko. Pvz.: važiuojant į Marvelės kasdakas niekada neskiriame ten visos valandos, pakanka iki 30 min. Taip pat niekada nesiūlome važiuoti į Kadagių slėnį, kad ir koks gražus būtų – fotografavimo prasme jis nėra labai tinkamas ir tokių gražių, bet fotosesijai ne itin palankių vietų yra labai daug. Kelis kadrus visur galima padaryti, bet kam dėl kelių kadrų gaišti laiką, taip?

⭐ Fotosesijos vietos gali būti labai skirtingos, tad žiūrėkite kitų nuotraukas ir nuspręskite, kur Jums pačios gražiausios. Mylite gamtą? Ieškokime miškų, ežerų, piliakalnių ar pievų. Modernizmo ir griežtų linijų mylėtojams – nauja moderni miesto architektūra: Žalgirio arena ar nacionalinė dailės galerija. Romantiškiems klasikos gerbėjams – Soboras, Vilniaus katedra, nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Pašėlusiems ir norintiems veiksmo ir spalvų – miesto grafiti, judrūs senamiesčiai, o gal apleistas atrakcionų parkas? O kur dar gausybė senų dvarų ir jų griuvėsių.

⭐ Galbūt Jūsų paskutine fotosesijos stotele keliems kadrams gali tapti vieta, kuri yra pakeliui į Jūsų sodybą? Javų laukai, žydinčios pievos, obelų sodai, vėjo jėgainės ar tiesiog miškai. O miškus aš labai myliu! Apie juos kitame įraše papasakoju plačiau.

Taip, kartais labai konkreti tema, aprangos stilius ir tiksli idėja iš karto reikalauja tam tikros vietos fotosesijai. Pasirinkta fotosesijos aplinka ne tik nuteikia, įkvepia, bet ir duoda idėjų! Miesto aplinkoje man visada norisi įtraukti kuo daugiau veiksmo, judesio, norisi crazy kadrų, o tuo tarpu miške mane apima tokia romantiška nuotaika, kai norisi įamžinti apsikabinimus ir užmerkus akis ir klausytis paukščių giesmių.

Bet meilė ir šypsenos man dera visur ir visada! Ir svajinguose laukuose ir pačiame miesto centre ❤️

Pasvarstykite, kokia Jūsų tobula fotosesijos vieta? Pasidalinsiu ir aš! Labai labai patiko fotografuoti saulėgrąžų lauke, o norėčiau dar išbandyti Parnidžio kopą saulei leidžiantis ir alpakų ūkį!

Close
Kategorijos