Image Alt

R Luz Photography

  /  Vestuvės   /  Planuojate vestuves? Kviečiu į pasimatymą!

Gavus džiugią žinutę iš savo vestuves planuojančių būsimų jaunųjų, kviečiu jaukiam susitikimui, linksmam pokalbiui studijoje Kaune, kad galėtumėte galutinai nuspręsti ar draugausime toliau! Man labai labai malonu, kad Jums patinka mano darbai!  50% “pliusiuko” jau yra, bet tikiu, kad tai nėra vienintelis faktorius, kuris turi lemti galutinį Jūsų pasirinkimą.

Fotografas vestuvių dieną su Jumis bus daugiau laiko nei mama ar geriausia draugė!  O ir fotosesija praeis kur kas maloniau su žmogumi, su kuriuo randate bendrą kalbą ir jaučiatės jaukiai, ar ne taip? Man asmeniškai taip pat ne mažiau svarbu sutarti su savo žmonėmis, jaustis laisvai, kad sutaptų požiūris.  Siekiu laisvo, lengvo, linksmo tarpusavio bendravimo. Ir tik tada, kai visa komanda nuoširdžiai stengiasi ir kai žiūri ta pačia kryptimi – gaunamas geriausias rezultatas! Manau sutiksite su tuo.

Ką aš vadinu komanda? Mus ir Jus! Taip taip! Dėl gražių kadrų mes visi bendradarbiaujame, tai mūsų visų bendras projektas ir galutinis gražus rezultatas  Vienas lauke ne karys – ši taisyklė čia puikiai galioja.

Man tas šaltas, oficialus “samdomo darbuotojo – kliento” požiūris nepriimtinas. Aš noriu Jus nuoširdžiai pažinti, suprasti kas patinka, juoktis drauge, kad jaustumėtės su manimi laisvai, noriu susidraugauti! O kai nebelieka įtampos, kai pasitikime vienas kitu, kai esame supratingi ir gerai nusiteikę – sukuriame pačius stipriausius kadrus! 

Tad susitikime pokalbiui susipažinti! 

Close
Kategorijos