Image Alt

R Luz Photography

  /  Vestuvės   /  Svarbus patarimas jauniesiems – neskubėkite!

Visos vestuvių dienos prabėga man lygiai taip pat greitai, kaip ir jauniesiems. Atrodo vienas “mirkt” akimis ir štai jau vakaro šventė! Vestuvės labai ypatinga, vienintelė ir nepakartojama diena ❤️ Visada sakau savo jauniesiems pokalbio metu – neskubėkite! Žinau, sakyti lengviau nei tai padaryti.

Pasistenkite nelėkti, geriau pasiplanuoti laiko viskam šiek tiek daugiau nei reikia! Geriau jau jo atliktų, tikrai rasime ką per jį nuveikti! Ceremonijos metu pasižiūrėkite į savo antrą pusę – pažadu niekada dar nebūsite jo tokio matę. Neskubėkite dėti žiedus vienas kitam –  tai labai svarbus momentas. Ir pirmas vyro ir žmonos bučinys lai būna įsimintinas! Prieikite prie kiekvieno svečio, pabendraukite, juk visi jie susirinko dėl Jūsų ❤️ O vienas svarbiausių – atraskite laiko prieiti prie užkandžių stalo!  Jūs net neįsivaizduojat, kaip dažnai jaunieji jį pamato tik nuotraukose. Neskubėkite gyventi! Sustokite ir pasimėgaukite tobulu momentu.

Patikėkite manimi, šitaip ilgai planuota ir be galo laukta diena pralėks neįtikėtinai greitai lyg akimirka, tad išgyvenkite ją visu 100% ❤️

Close
Kategorijos