Image Alt

R Luz Photography

  /  Vestuvės   /  Tobula fotosesijos vieta, kuri lieka neįtraukta į planą

Fotografuoti laukuose buvo viena mano mažyčių svajonių.

Visada stebėdavau laukus pro langą pakeliui lėkdama į sekančią vietą “pagal planą” ir galvodavau, kaip būtų nuostabu tiesiog čia sustoti ir sukurti kažką tokio gražaus…

O su vienais jaunaisiais tai ir nutiko! Sustojome pakeliui, per daug neplanuodami, nes žinojom, kad tikrai bus koks puikus laukas! Mūsų gamta juk tokia graži!

Kart nuo karto stiprus vėjas kilsteldavo nuometą, tarsi bandydamas pagelbėti gražaus kadro kūrybai. Smulkus lietus plovė jaunuosius ir mus, temperatūra deja taip pat tą dieną nelepino, todėl teko suktis itin greitai. Fotosesija truko apie 10 minučių – ne ilgiau! Visi susikaupėm, be ilgų preliudijų, pokšt pokšt ir sukūrėme puikių kadrų! Va taip va, iš didelio noro greičiau bėgti į mašinas visi labaaai pasistengėme, o ypatingai jaunieji! Ačiū Jiems už pasirįžimą! Net ir esant ne itin palankioms oro sąlygomis sugebėjo atsipalaiduoti ir atrodyti nepriekaištingai!

Patarimas: tiesiog mėgaukitės vienas kito draugija apie nieką daugiau negalvodami, tada ir lietus ir audros tikrai nebus baisūs!

Close
Kategorijos