Image Alt

R Luz Photography

  /  Poros fotosesija   /  Tobulas miškas tobulai fotosesijai!

Ko gero mano viena iš mylimiausių vietų fotosesijoms yra miškai. Ne tik tamsiai žalia spygliuočių spalva mane taip žavi, bet ir gaivus oras ir vyraujanti magiška miškų aura, kuri rodos tokia artima sielai. Jai mes lengvai pasiduodame ir prasideda kūryba. Mišką dažnai pasiūlau būsimiems jauniesiems. Tai gali tapti puiki vieta Jūsų paskutiniams fotosesijos kadrams stabtelėjus pakeliui į šventės vietą. Bet miškas miškui nelygus, tad dalinuosi į ką atkreipti dėmesį planuojant fotosesiją miške:

🌲 Rinkitės ne lapuočių, o spygliuočių miškus dėl kelių priežasčių – spygliuočių miškų paklotė yra skurdi, samanota, tad bus patogiau vaikščioti, jausitės laisviau, nereikės taip atidžiai žiūrėt, kur dedate koją. Lapuočių miškai apaugę krūmais, kitais aukštais augalais, kurie labai trukdo laisvai judėti, “kabina” suknelę.

🌲 Kita priežastis, kodėl spygliuočių miškas geriau, nes saulės spinduliai per žalius lapus “meta” žalsvą spalvą ant Jūsų veidų/rūbų, o per spyglius – ne. Kuo aukštesni medžiai – tuo mažiau nepageidaujamo žalsvo atspalvio.

🌲 Nepamirškite, kad planuojant fotografuotis miške – turite turėti patogią avalynę. Su aukštakulniais eiti per samanas gali būti itin nepatogu, būsite įsitempę, fotosesija neteiks malonumo ir visa tai matysis kadruose.

🌲 Labai tinka miškai, kuriuose medžiai auga toliau vienas nuo kito – reti, aukšti pušynai. Galėsite laisviau judėti, pats miškas bus šviesesnis, o šviesa itin svarbi fotografijai.

Ieškome pušynų ir lekiame kurti miško pasakos kadrų!

Close
Kategorijos