Image Alt

R Luz Photography

  /  Vestuvės   /  Vestuvinė suknelė. Kaip išsirinkti?

Greičiausiai dauguma moterų su manimi sutiks, kad vestuvinė suknelė labai svarbus vestuvių akcentas. Ji ne tik gali padiktuoti mums dienos stilistiką, bet ir priverčia moteris pasijusti tikromis princesėmis, įkvepia pasitikėjimo! Jau ką ką, bet nuotakos suknelę svečiai įsimena tikrai ilgam, tad lai būna tas prisiminimas nuostabus!

Dalinuosi patarimais, į ką atkreipti dėmesį renkantis suknelę:

♡ Klaidžiodama Pinterest platybėse įsimylėjote suknelę. Jau viskas, tu žinai, kad čia tikrai JI ir neverta daugiau ieškoti? Asmeninė patirtis rodo, kad kas tinka vienam – gali visai netikt kitam, tad prieš perkant suknelę pasimatuoti BŪTINA. Neapsistokite ties vienu variantu, neatmeskite tokių, kurie Jums irgi gražūs, bet atrodo gal netiks. Nespėliokite, o pasimatuokite ir pamatysite kaip yra iš tiesų! Galite likti labai nustebusi savo visai kitokiu galutiniu pasirinkimu.

♡ Matuojantis būtinai turėkite bent vieną savą žmogų šalia, kuris galėtų patarti, pasakyti tiesą ar užsidėta suknelė Jums tinkama. Suknelių salonų darbuotojos deja ne visada nuoširdžios.

♡ Suknelės dydis turi būti Jums tobulai tinkamas. Ne per didelė, ne per maža, ne per trumpa… Tokią suknelę ko gero dėvėsite kartą gyvenime, tad norisi atrodyti tobulai. Ilgos suknelės jau vien dėl ilgio/šleifo nėra itin patogios, tad dar jeigu papildomai ji visa kris nuo Jūsų ar būsit suspausta joje – gero nelauk. Būsite su ja visą dieną, o kur dar fotosesija? Juk nesinori, kad kadrai primintų, kaip nepatogiai tada jautėtės? Netinkama suknelė taip pat gali smarkiai apriboti tinkamų nuotraukoms pozų kiekį. Suknelė tikrai ne tas dalykas, dėl kurio turėtumėte sukti galvą visą vestuvių dieną.

♡ Ši graži, bet ši patogesnė… Kurį variantą rinktis? Aš kaip fotografė pasakysiu, kad žinoma tą, kuri Jums labiau graži! Sau gražesnėje jausitės labiau pasitikinti savimi, o ir įspūdingos suknelės tobulai atrodo kadruose. Vakare galite persirengti patogesnį variantą.

♡ Suknelė turi Jus atitikti! Rinkitės tokią, kuri arčiausiai širdies, nors ir rožinę. O kodėl ne? Blogiau būti negali, kai šventė daroma ne sau, o svečiams, kai nuolat galvojama “bet ką žmonės pasakys?”. Tegul sau kalba! Nepamirškite, kad ši diena Jūsų ❤️ Ne, jaunikis neprivalo dėvėt juodų odinių “šliūbinių” batų, o jaunoji tikrai neprivalo būti tik su balta suknele. Būkite savimi ir patikėkite, bus labai labai gerai.

♡ Kokios suknelės kadruose atrodo labiausiai wow? Sakome TAIP įdomioms rankovėms, apnuogintiems pečiams ar nugarai, šleifui, kurie būna kartais net nusegami, taip pat ilgam nuometui/veliumui, kurie taip pat gali būti nusegami, kas labai patogu. Šios detalės tikrai puošia nuotakas ir kadrus ❤️

Linkiu rasti TĄ suknelę, su kuria jausitės nepakartojamai!

Close
Kategorijos