Image Alt

R Luz Photography

  /  Vestuvės   /  Vestuvių ryto magija

Vestuvių rytas man viena mieliausių dienos dalių! Atmosferoje tvyro malonus jaudulys, o galvoje sklando šimtai minčių, kurios nepastebimai padaro Jūsų žvilgsnį tokį ypatingai gyvą. Trumpai šyptelėję “tobulam kadrui” į objektyvą, greitai vėl pasimetate ryto šurmulyje ir pamirštate, kad Jus kažkas fotografuoja. Jūs ir vėl patampate ne kažkuo kitu, o tiesiog savimi – tokiais, kokie Jūs man patys gražiausi! Netobulai tobuli ❤ O man belieka toliau stengtis likt nepastebėtai ir “sugaudyti” gražiausius momentus.

Keli patarimai planuojantiems nuostabias pasiruošimo akimirkas įamžinti kadruose:

1) Pasiruošimui rinkitės šviesiausią ir erdviausią kambarį, tobula kai langai į pietų pusę. Gera šviesa labai reikalinga norint išsaugoti kuo aukštesnę nuotraukų kokybę. Erdvė reikalinga tam, kad sukurtume kuo daugiau įvairesnių kadrų iš įvairių kampų. Kuo daugiau kadre žmonių, tuo daugiau šviesos ir erdvės reikia. Jeigu tenka rinktis tarp šviesaus ir erdvaus, geriau rinkitės šviesesnį kambarį.

2) Tobula, jeigu kambario sienos neutralios, neryškios spalvos. Oranžinių, žalių ir pan. sienų spalva gali kadruose “persimesti” ant Jūsų odos ar net suknelės. Taip, šviesa labai įdomiai veikia.

3) Pašalinkite visus nereikalingus daiktus ar net baldus, kurie nebus reikalingi pasiruošimo procese, taip atsiras daugiau vietos laisvesniam judėjimui, o ir fone nešmėžuos valerijonas. Pastarojo taip pat nerekomenduoju, geriau jauduliuką suvaldyti kiek kitaip, o ir kadruose žaviau atrodys tas kitas būdas 🥂

4) Jeigu norite natūralių, jaukių, šypsenų pilnų kadrų, paprasčiausias būdas tokius sukurti, tai kažką veikti prieš objektyvą. Pvz.: gerti šampaną su draugėmis, užkandžiauti, apsikabinti mamą, garsiai dalintis savo mintimis, skaityti jo ar draugių laišką parašytą tau, tiesiog šokti ar netgi pašokinėti ant lovos!

5) Pasidarykite mėgstamų dainų playlistą! Geros dainos tikrai nuteiks linksmai!

6) Iš vakaro pasiruoškite daiktus, kurių Jums reikės rytojaus rytą, kad išvengtumėte bereikalingo streso kažko ieškant.

7) Apsupkite save mylimiausiais žmonėmis!

8) Mėgaukitės!

Neturintiems galimybių pasiruošimą užfiksuoti namuose/viešbutyje – visada kviečiu į jaukią ir šviesią studiją itin patogioje vietoje Kaune, kurioje jausitės kaip namie ❤️

Close
Kategorijos