Image Alt

R Luz Photography

  /  Vestuvės   /  Vestuvių vakaro dalis. Ar reikalingas fotografas?

Apsvarstykite šiuos aspektus:

1) Ar šventės vietoje bus vakaro vedėjas? Jeigu ne, ko gero veiksmo bus mažiau, vakaras nusimato ramesnis, tad fotografo darbas baigiasi per pirmą valandą nuo atvykimo į sodybą. Ką turiu omenyje? Dekoras, tortas, sveikinimai ir sėdėjimas prie stalo sufotografuotas, tad lūkuriuojama kol kažkas įvyks. Vakaro vedėjas neleidžia žmonėms užsisėdėti, būna įdomios veiklos, padrąsina žmones ateiti į šokių aikštelę, tad ir kadrų būna kur kas daugiau.

2) Ar šventės vieta erdvi? O būna taip, kad salėje tik stalai ir kėdės telpa, tad fotografui sunku praeiti, o su fotoaparatu trintis palei svečių galvas “nardant” siaurais praėjimais tarp stalų itin nemalonu. Ribota erdvė riboja kūrybą, tad jau per pirmas valandas tie keli geri fotografavimo kampai būna atrasti ir pripleškinta iš jų N kadrų. Ar verta 5 valandas iš trijų kampų fotografuoti?

3) Tėveliai pasitinka su duona ir druska, svečių sveikinimai nušviesti auksine vakaro saule (visada rekomenduojame sveikinimus daryti lauke, jeigu tam leidžia sąlygos), jaunųjų padėka svečiams, šeimos židinys, puokštės metimas, pirmas šokis, torto pjaustymas ir dvyliktos valandos dovana svečiams – tiek visko nutinka vakaro dalies metu! Žinoma, visa tai gali sufotografuoti įpareigotas svečias su naujausiu telefonu. BET atminkite, kad telefonai nuostabiai fotografuoja gero apšvietimo sąlygomis, kurių dažniausiai nebūna vakaro metu: prietema, dj ryškios įvairių spalvų lempos, veiksmas – telefonui gali būti neįveikiama užduotis. Padarykite bandymą! Kai bus prietema namuose pabandykite telefonu energingai šokantį namiškį nufotografuoti – išsiliejęs vaizdas ir didelis “triukšmas” (prisiartinkite nuotrauką). Jeigu tokie kadrai Jus pilnai tenkina – sufotografuos svečias telefonu.

Būna fotografuojame vakarinę dalį, būna, kad jaunieji nusprendžia, jog nereikia ir abiem atvejais viskas gerai! Bet jeigu aplanko bent mažiausios dvejonės ar imti fotografą vakare ar neimti – tuomet geriau imti, nes gan dažnai po to išgirstame “vis gi gaila, kad nebuvote vakare..”.

Linkime, kad Jūsų šventė būtų tobula ir jai praėjus nieko nesigailėtumėte! ❤

Close
Kategorijos